جشن روز دختر

on .

جشن روز دختر برای هشت نفر از ایراندوخت هامون که تنها دخترای بهشت امام رضا هستن جشن گرفتیم.ما تو بهشت هشتا دختر کوچولو داریم که بین 3 تا 6 شال سن دارن که تو مرکز بهشت نوباوگان در منطقه 14 محله نبرد هست.

بولینگ

on .

با بچه های عزیز معلولمون دعوت شدیم به مجموعه تفریحی بولینگ شیان که به لطف مدیریت مجموعه به صورت 2 ساعتتمامی امکانات در اختیار بچه ها قرار گرفت و تمامی بازی ها اعم از بولینگ ،قوتبال دستی ،بیلیارد و...در مجموعه برای بچه ها فراهم بود و بعد از 2 ساعت شادی و انرژی با یه ناهار خوشمزه راهی خونه شدیم. میدونید که مثل همیشه که کلی جاتون خالی بود.

سامانه آنلاین فرزند خواندگی

on .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، این سامانه به آدرس http://adoption.behzisti.net عصر روز سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه،افتتاح شد. از دیگر مزایای این سامانه می توان به موارد ذیل اشاره کرد: شفافیت مراحل درخواست فرزندخواندگی از ثبت تا دریافت نتیجه تسریع در عملیات واگذاری کودکان حائز شرایط فرزندخواندگی تشکیل پروفایل فردی برای هر متقاضی برای اطلاع از آخرین وضعیت پرونده قابل رصد و ارزیابی مدیران بالاسری در سطوح استانی و کشوری با سطوح دسترسی متناسب در مورد تمامی پرونده ها آگاهی بخشی ابتدایی به متقاضیان در خصوص قوانین فرزندخواندگی آموزش و آگاهی بخشی بعدی به خانواده های فرزندپذیر پیگیری وضعیت فرزندخوانده تا ۱۸سالگی ارجاع و پیگیری از کلینیک های مددکاری ارجاع متقاضیان به مراکز مشاوره معتبر و پیگیری نتایج اطلاع رسانی از تمامی مسیرهای موجود متصل به سامانه مادر(کارتابل شخصی، پیامک، رایانامه) تجمیع اطلاعات متقاضیان جهت هدایت بهتر فرزندان حائز شرایط برای فرزندخواندگی به استانهای مورد نیاز همچنین رییس سازمان بهزیستی کشور گزارشی در خصوص جزئیات سامانه ملی فرزندخواندگی ارائه کرد که بر اساس این گزارش همه افراد متقاضی سرپرستی چه در داخل کشور و چه در خارج می توانند از طریق این سامانه کلیه فرآیندها را از مرحله ثبت نام تا پایان به صورت الکترونیکی دنبال کنند.

ارسال مخزن های اب سیستان و بلوچستان

on .

همونطور که میدونید قبل از ایام کرونا ویروس داشتیم باکمک شما ،برنامه عصر جدید و هفشتاد برای مردم سیلزده سیستان بلوچستان که از قبل مشکل تهیه اب اشامیدنی داشتن مخزن تهیه میکردیم به تعداد 5000 عدد که به شکر خدا در همین روزها تونستیم اخرین بار رو براشون بفرستیم و هر 3 خانواده بتونن از طریق این منبع ها اب شرب شون رو تامین کنن.لازمه بدونین که قبلا وقتی تانکر اب منطقه میومد مردم از طریق لگن ،گالن و قابلمه اب رو ذخیره میکردن. جا داره تشکر کنیم از همه شما که تو تهیه این منبع ها کنارمون بودید.

بهشت را ضد عفونی کردیم

on .

ضد عفونی کردن تمامی مراکز بهشت امام رضا توسط تیم های تخصصی انجام شد. این عمل به صورت ضد عفونی کردن با مواد دیگر از ابتدای اسفند ماه انجام میشده اما این مدل ضد عفونی بسیار کاربردی تر و تاثیر گذار تر است .لازم به ذکر میباشد مواد استفاده شده بی خطر بوده و فرزندان و سالمندان بدون مشکل تنفسی میتونن در محیط خانه تنفس کنند و تا 14 روز ماندگار است.
  • تلفن همراه: 2869095-0912
  • 0919-9001381
  • روابط عمومی: 44360031-021
  • سامانه پیامکی: 10000008
  • اینستاگرام: beheshtemamreza8