آغاز پویش خرید پوشاک و کفش برای مناطق سیل‌زده

on .

سید جواد دربندی؛ مدیر پویش خرید پوشاک و کفش برای مناطق سیل‌زده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: چندی پیش پویش خرید شیرخشک با مشارکت و همکاری هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، شرکت هفت‌‌ هشتاد و خیریه بهشت امام رضا(ع) کلید خورد که در زمان اجرای این پویش 16 ‌هزار شیرخشک خریداری شده است. وی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت‌گرفته و با همکاری سازمان بهزیستی و هلال احمر خانواده‌ها در مناطق سیل‌زده لرستان، خوزستان، گلستان و منطقه رودبار کرمان (جازموریان) شناسایی شدند. مدیر پویش تصریح کرد: شیرخشک‌های اشاره‌شده از هفته آینده بین خانواده‌های شناسایی‌شده توزیع می‌شود که این شیرخشک‌های نیاز 6 ماه نوزادان و کودکان را تأمین خواهد کرد. دربندی یادآور شد: به‌زودی پویش خرید پوشاک و کفش برای مناطق سیل‌زده با مشارکت خیرین آغاز می‌شود و هموطنان می‌توانند از طریق #523*780* کمک‌های خود را برای خانواده‌های سیل‌زده اهداء کنند.

عمل های دوره ای فرزندان

on .

فرزندان در خانواده بهشت امام رضا در طول سال بر اساس شرایط جسمی و و بیماری های خاص و معلولیت ها باید در طول سال به پزشک متخصص مراجعه کنند و طول درمان خود رو پشت سر بذارن. از ابتدای سال 98 فرزندان بهادر برای جراحی فک و صورت تحت درمان قرار گرفت که بخاطر وخیم بودن این درمان از سال 96 آغاز شده ،امیر مهدی برای سوختگی پوست سر و از بین رفتن پیازچه مو تحت درمان قرار گرفت و در حال حاضر از طریق نصب کلاه گیس مشکل به صورت مقطعی رفع گردید تا در سن بلوغ دوباره درمان خودش رو آغاز کنه. فربد برای جرای 2 پا و راست شدن استخوان ساق تحت درمان قرار گرفت. به امید سلامتی برای تمامی بچه های ایران زمین و جهان

مهمانی صمیمانه

on .

12 سال پیش درچنین ماهی دکتر قالیباف به ساکنین بهشت قول داد هر سال در ماه مبارک رمضان یک روز را مهمان اهل بهشت باشد،حالا بعد از 12 سال این قول پا برجاست و این دیدار صمیمانه هنوز پابرجاست.

سفر سالمندان بهشت به مشهد مقدس

on .

خانه سالمندان بهشت امام رضا در ماه مبارک رمضان به مشهد مقدس مشرف شدند، این سفر زیارتی 3 روزه برای تجدید روحیه و آب و هوا برا این عزیزان صورت پذیرفت.

بازدید شهردار منطقه 5

on .

بازدید شهردار محترم منطقه ۵ جناب آقای خسرو آبادی از مجموعه بهشت امام رضا این بازدید برای حل مشکل انشعابات مجموعه تفریحی،ورزشی و درمانی انجام شد.
  • تلفن همراه: 2869095-0912
  • 0919-9001381
  • روابط عمومی: 44360031-021
  • سامانه پیامکی: 10000008
  • اینستاگرام: beheshtemamreza8