سفر سالمندان بهشت به مشهد مقدس

on .

خانه سالمندان بهشت امام رضا در ماه مبارک رمضان به مشهد مقدس مشرف شدند، این سفر زیارتی 3 روزه برای تجدید روحیه و آب و هوا برا این عزیزان صورت پذیرفت.

بازدید شهردار منطقه 5

on .

بازدید شهردار محترم منطقه ۵ جناب آقای خسرو آبادی از مجموعه بهشت امام رضا این بازدید برای حل مشکل انشعابات مجموعه تفریحی،ورزشی و درمانی انجام شد.

کمک به سیل زدگان

on .

اولین محموله کمکهای موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) برای مناطق سیل زده استان لرستان ارسال شد این کمک ها حاصل اهدای عیدی و هزینه سفر نوروزی فرزندان بهشت بود که فرزندان تمام ان را به سیل زدگان استان لرستان تقدیم کردند. این کمک حامل 300 تن برنج بود که در شهرستان پلدختر در بین خانوار تقسیم شد.

اولین مراسم ازدواج فرزندان بهشت

on .

اولین مراسم ازدواج فززندان بهشت در اولین روزهای سال 98 برگزار شد. اولین مراسم ازدواج جواد یکی از فرزندان بهشت در 14 فروردین ماه سال98 برگذارشد. این مراسم با حضور دوستان و فرزندان در استان سیستان و بلوچستان با حضور خانواده بزرگ بهشت امام رضا در یک شب زیبا به سرانجام رسید و جواد که از بچگی و بعد زلزله ویرانگر بم به این خانواده اضافه شده بود داماد شد و مسئولیت زندگی را بر عهده گرفت جواد در حال حاضر در بهشت مشغول به کار است و از همینجا برای او و همسرشان آرزوی خوشبختی و موفقیت راداریم.

اتتخاب چهره سال 97

on .

انتخاب چهره مردمی سال ۹۷ که از طریق برنامه فرمول یک با اجرای اقای علی ضیا از بین چند صد نفر ، ۴۰ نفر به عنوان چهره منتخب فعال اجتماعی از نگاه داوران انتخاب شده است با افتخار و حمایت شما عزیزان اقای یوسف اصلانی به عنوان مدیریت موسسه خیریه بهشت امام رضا در بین ۴۰ نفر راه یافته به عنوان فعال اجتماعی و کسی کی قدمی موثر برای داشتن جامعه ای بهتر و خوشحال تر برداشته به این جمع راه یافته است.اگر مایل هستید که ایشان به عنوان چهره اجتماعی سال ۹۷ انتخاب شوند با مراجعه به پیج اینستگرام برنامه فرمول ۱ در این رای گیری شرکت نمایید.
  • تلفن همراه: 2869095-0912
  • 0919-9001381
  • روابط عمومی: 44360031-021
  • سامانه پیامکی: 10000008
  • اینستاگرام: beheshtemamreza8