عضو جدید خانواده بهشت

on .

صبح بهاری خرداد ماه در خانواده بهشت امام رضا کمی متفاوت از روزهای قبل بود چون ما منتظر مهمونای کوچولومون بودیم. دوباره بهشت زنده میشه به لطف لبخند بچه ها.دختر و پسرای کوچولویی که قرار بود جزو خانواده ما بشن.5 نفر دختر 2و3 سال و 2نفر پسر 4 سال به جمع نوباوگان بهشت امام رضا اضافه شدن که امیدواریم روزهای خوشی رو در بهشت سپری کنند.همچون گذشته خاطر نشان میکنیم که بهترین هدیه برای بهشت بازگشت این فرزندان به آغوش گرم خانواده است.

سلامتی

on .

سلامتی بزرگ‌ترین نعمت است و آرزوی ما برای هر عزیزی، تندرستی است. سال‌هاست که شما همراهان و نیکوکاران دغدغه سلامتی کودکان را دارید،در خانوداه #بهشت_امام_رضا چندی از فرزندان باید در طول سال مرتب به پزشک مراجعه و تحت درمان قرار بگیرند تا به امید خدا از معلولیت و پیشرفت مریضی جلوگیری شود در این روزها پوریا به علت نرمی استخوان در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت و همکنون بستری می باشد البته حالش خوبه و به همه سلام میرسونه در بیمارستان اختر افشین با لهجه قشنگ جنوبی اش به علت پیشرفت دوباره سرطان تحت مداوا قرار گرفته که در قسمت مراقبت های ویژه می باشد که با توکل به خدا،التماس دعا از شما همراهان را داریم.در روز اول ماه مبارک رمضان یکی دیگه از کوچولوهای نوباوگان در بیمارستان بستری میشه شاید همه پوریا رو یادشون بیاد که پاییز گذشته به علت رشد نا مناسب دست مورد جراحی قرار گرفت،پوریا فردا به بیمارستان میره تا روند درمانش رو تکمیل کنه.بهشت امام رضا برای همه بچه ها ارزوی سلامتی و تندرستی رو داره و در این را از هیچ کوششی دریغ نمیکنه.با آرزوی سلامتی برای شما همراهان گرامی

گزارش پیشرفت خانه سالمندان بهشت

on .

دوران سالمندی دورانی است که برخی افراد ممکن است در آن دوران دیگر از پس نیاز های روزمره ی خود برنیایند و برای امور بهداشتی درمانی به دیگر اعضای خانواده احتیاج پیدا کنند.و اما در این بین سالمندان هستند که دیگر کسی را ندارند به دلیل برخی مشکلات در خیابان ها رها شدند،بهشت امام رضا بر این باور است که بتواند با کمک شما این اسیب اجتماعی را به نحوی کمتر کند از اینرو خانه سالمندان بهشت امام رضا با سرعت در حال پیشرفت می باشد و به شکر خدا سعی بر این است که در خردادماه 97 به افتتاح برسد. نوسازی ساختمان در حال انجام است و با توجه به قدمت ساختمان کوشیده شده که تمام موارد ایمنی به دقت بررسی گردد و همچنین محوطه سازی همزمان در حال طراحی می باشد لازم به ذکر است که قسمتی از تجهیزات مانند تخت و یخچال و وسایل مورد استفاده خریداری شده است و در اخر ممنونیم از تمام کسانی که بهشت را حمایت کردند تا بتواند مسیر سبز خدمت را طی کند.

بهشت و بهار نارنج

on .

جناب آقای یوسف اصلانی مدیریت موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) در ویژه برنامه نوروز 97 حضور یافت. ویژه برنامه بهار نارنج ویژه نوروز 97 با اجرای اقای احسان علیخانی در اخرین روز از سال 96 اجرا شد که در میان مهمانان ویژه اقای اصلانی نیز حضور داشتند. محوریت حضور ایشان فرهنگ سازی نگاه به فرزندان بی سرپرست و فرهنگ فرزند خواندگی فرزندان معلول بی سرپرست بود.

دکتر قالیباف در بهشت

on .

دکتر قالیباف در مهمانی نوروزی از خانواده #بهشت_امام_رضا بازدید کردند. این مهمانی صمیمی صبح روز ۶ فروردین ماه از موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) انجام شد و دکتر #قالیباف با نشستن در کنار فرزندان به گپ و گفتگو مشغول شدند و با اهدا هدایا فرا رسیدن عید نوروز رو تبریک گفتند و در اخر با بازدید از پروژه مجتمع تفریحی،ورزشی و درمانی #بهشت_امام_رضا در جریان روند ساخت این پروژه عام المنفعه قرار گرفتند.
  • تلفن همراه: 2869095-0912
  • 0919-9001381
  • روابط عمومی: 44360031-021
  • سامانه پیامکی: 10000008
  • اینستاگرام: beheshtemamreza8